Warsztaty z efektywnego zarządzania czasem

Efektywne zarządzanie czasem w dużej mierze polega na optymalnym wykorzystaniu go w konsekwentnym dążeniu do celu. Większa wydajność, lepsze samopoczucie, redukcja stresu, to tylko niektóre korzyści jakie może nam przynieść produktywne zarządzanie czasem.

W ubiegłym tygodniu w Centrum Usług Społecznych Gminy Debica odbyły się warsztaty na temat efektywnego zarządzania czasem realizowane w ramach Projektu „Pomoc daje moc” dofinansowanego przez Gminę Dębica oraz Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020. Podprogram 2021. Zajęcia poprowadziła Natalia Babiarz- pedagog, trener, doradca zawodowy.

W trakcie szkoleń uczestnicy mieli możliwość zapoznać się ze sposobami i metodami na efektywne zarządzanie czasem. Nauczyli się jak ważne jest określenie priorytetów oraz ustalenie hierarchii zadań do wykonania w ciągu dnia, a  sukcesywne ich przestrzeganie sprawia, ze pracujemy efektywniej i sprawniej.

Z pozoru błahe i nie skupiające większej uwagi sposoby w rzeczywistości okazały się dla uczestników bardzo istotnymi wskazówkami, ułatwiającymi  funkcjonowanie w życiu codziennym. Posiadana umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem jest bardzo ważna, pozwala zaoszczędzić czas i zwiększyć jakość wykonywanych zadań. Jest to umiejętność, którą można rozwijać i nad która warto pracować – do czego prowadząca wszystkich zebranych gorąco zachęcała.

Wszystkim uczestniczącym w warsztatach serdecznie dziękujemy i gratulujemy umiejętności zorganizowania sobie czasu w taki sposób, że mogli oni pojawić się  i bez problemów uczestniczyć na zajęciach

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/warsztaty-z-efektywnego-zarzadzania-czasem-2950.html