OCR TEAM DĘBICA Z I MIEJSCEM NA ZAWODACH MIĘDZYNARODOWYCH

Mega wielkim sukcesem może się pochwalić grupa „OCR Team Dębica” na zawodach Reebok Spartan Race Beast w Krynicy, które odbyły się w dniach 28-30 lipca 2017 r. Grupa OCR Team Dębica zajęła I miejsce w kategorii Open na 80 grupy i 1633 zawodników z całego świat min. Niemiec, Słowacji, Węgier, Czech, USA .

Do pokonania zawodnicy mieli w temperaturze sięgającej ponad 30° C, trasę o długości 22,5 km górskiego bardzo wyczerpującego biegu z 25 przeszkodami min. rzut oszczepem, olympus, multiring, przejścia przez 2,5 m ścianę, memory test, monkey A, 2 km w rwącej górzystej rzece, czołganie pod drutem kolczastym, wspinanie się bez asekuracji po linie na wysokości 5m, oraz wyczerpujący na zakończenie spacer pod górę z workiem piasku o wadze ok. 20 kg oraz inne dość niebezpieczne przeszkody, których na trasie nie brakowało.  Suma przewyższeń na trasie wynosiła 1287m, w okolicach Jaworzyny Krynickiej. Grupę reprezentowało 16 zawodników z OCR Team Dębica walcząc o jak największą lokatę drużynową i indywidualną: Bartłomiej Szymaszek, Iwona Rojek, Krzysztof Lipczyński, Tomasz Szymaszek, Piotr Lipa, Łukasz Gębara, Jakub Zawojowski, Bernadetta Zawojowska, Anna Góra, Ireneusz Lipa, Anna Laska, Iwona Lipa, Piotr Dudek, Katarzyna Dudek, Aleksander Flis, Marta Gruszowska.

Z pośród wszystkich startujących zawodników z grupy OCR do klasyfikacji drużynowej liczył się najlepszy czas czterech pierwszych zawodników, którzy ukończyli bieg. Najlepszymi zawodnikami grupy byli: Łukasz Gębara z czasem: 3:10:26, Jakub Zawojowski z czasem: 3:22:04, Bartłomiej Szymaszek z czasem: 3:27:28, Ireneusz Lipa z czasem: 3:34:29. Tym samym OCR Team Dębica zajęło I miejsce z ogólnym czasem 3:34:29, wyprzedzając Husarię Race Team Kraków z czasem 3:42:00 oraz SRTG Rybnik +4 z czasem 3:48:00.

Członkowie grupy OCR Team Dębica w dalszym ciągu przygotowuje się do wielu startów w biegach z przeszkodami w Polsce i za granicą, trenując i używając produktów Olimp Sport Nutritiony, licząc na dalsze sukcesy.