Podczas zebrania sprawozdawczego OSP w Stobiernej strażacy złożyli na ręce wójta Stanisława Rokosza specjalne podziękowania za wsparcie.
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Stobiernej w imieniu całej społeczności strażackiej podziękował za życzliwość i wsparcie w realizacji celów i zamierzeń. Podczas spotkania podsumowano dotychczasowe działania i osiągnięcia oraz omówiono potrzeby i plany na przyszłość.
Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/strazacy-ze-stobiernej-podziekowali-wojtowi-3932.html






