Pasowanie pierwszaczków w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Stobiernej

reklama

Pasowanie na ucznia, to jeden z najważniejszych  i niezapomnianych dni przeżytych w szkole. 24 października 2019 r. 14 uczniów klasy pierwszej złożyło ślubowanie i oficjalnie zostało przyjętych do grona społeczności szkolnej. Uroczystość pasowania uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Pani Dyrektor Bożena Sztogrin, Przewodniczący Rady Gminy – Pan Piotr Żybura, Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Anna Chmiel, klasa druga, trzecia i dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z wychowami oraz licznie zgromadzeni rodzice.

W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny, w którym ukazali swoje umiejętności i zdolności wokalne, taneczne oraz recytatorskie. Doskonałym występem uczniowie udowodnili, że są gotowi do sumiennej nauki i pracy w szkole. Po części artystycznej pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor  dokonała aktu pasowania na ucznia. Życzyła najmłodszym uczniom powodzenia i wielu sukcesów w nauce. Na zakończenie dzieci otrzymały wiele wspaniałych prezentów.

Taniec pierwszaczków

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/pasowanie-pierwszaczkow-w-publicznej-szkole-podstawowej-im-jana-pawla-ii-w-stobiernej-1211.html