Oglądali swoich idoli na stadionie

Po długiej przerwie wracamy do Krakowa. Tym razem dzięki dofinasowaniu Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach programu "Poznaj Polskę na Sportowo" oraz wsparciu rodziców młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Gminy Dębica  Oddział Stasiówka oraz Klubu Sportowego Chemik Pustków mogli obejrzeć mecz w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko Biała.

Obydwie drużyny stworzyły świetne widowisko, a 6 bramek które padło na stadionie dla kibica było niezapomnianym widowiskiem Szczególnie dla tych najmłodszych, zaopatrzonych w świeżo zakupione szaliki. Wycieczkę rozpoczęli od warsztatów w Fabryce Cukierka Ciuciu Artist na ul. Grodzkiej po czym udali się na obiad. Po posiłku nie mogło zabraknąć najważniejszego zabytku Krakowa. Zamek Wawelski i Jama Smoka, którą odwiedzili, dostarczyła niesamowitych wrażeń.

Dzięki dobrej organizacji oraz wsparciu udało się zaliczyć dodatkowy punkt wycieczki – Rejs Statkiem Po Wiśle.

Przed wejściem na stadion skorzystali z zaproszenia organizatorów i wzięli udział w konkursie strzałów do bramki. W przerwie meczu okazało się że, zawodnika GAP Chemik Pustków-Igor Kobos wygrał nagrodę, którą wraz z trenerem odebrał po meczu. Ale to nie koniec niespodzianek. Tym meczem z kibicami pożegnał się były piłkarz Richard Guzmics, który zakończył piłkarską karierę. Przygotował nie lada gratkę, do rozdani dla ponad 11 tysięcy kibiców miał tylko kilka koszulek ze swoim autografem. Szczęśliwym posiadaczem został młody zawodnik GAP do którego powędrowała ta wspaniała koszulka.

Podziękowania za opiekę nad zawodnikami kierujemy do trenerów, osób z zarządu klubu oraz rodziców.

"Chemik Pustków na drodze Piłkarskich marzeń…."

 
Źródło: Gminna Akademia Piłkarska Chemik Pustków

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/ogladali-swoich-idoli-na-stadionie-2930.html