Burmistrz miasta, Mariusz Szewczyk powołał swojego zastępcę. Nowym wiceburmistrzem został Jarosław Śliwa. Ma on odpowiadać za pion inwestycyjny, czyli nadzorowanie pracy Wydziałów: Gospodarki Komunalnej, Infrastruktury Miejskiej, Gospodarki Przestrzennej oraz Inwestycji. Jarosław Śliwa jest Dyrektorem Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Dębicy, pełni funkcję Przewodniczącego Komisji Prawno – Regulaminowej POIIB w Rzeszowie. Sprawował mandat radnego miejskiego.
Jarosław Śliwa zastępcą burmistrza miasta Dębica
[adrotate group="5"]
[adrotate group="10"]






