Platforma Obywatelska przedstawiła swojego kandydata na stanowisko burmistrza miasta Dębicy. Na konferencji prasowej w siedzibie Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości poinformowano, że z ramienia PO w nadchodzących wyborach wystartuje Jarosław Śliwa. „Posiadam niezbędne zawodowe jak i merytoryczne przygotowanie do tego, aby rzetelnie sprawować stanowisko burmistrza Dębicy”- stwierdził podczas konferencji radny.
Radny Rady Miasta Dębica, Jarosław Śliwa to 42-letni mieszkaniec Dębicy. Żonaty, ma dwoje dzieci. Ukończył Politechnikę Krakowską na kierunku Inżynieria budownictwa lądowego. Od 2005 roku Dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa w Starostwie Powiatowym. Przewodniczący Komisji Prawno – Regulaminowej Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Rzeszowie.






