[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica Konwencja wyborcza Mariusza Szewczyka

Konwencja wyborcza Mariusza Szewczyka

[adrotate group="5"]

Trzech kandydatów na burmistrza miasta Dębica z I tury wyborów popiera Mariusza Szewczyka. Krzyszfof Krawczyk, Marek Kamiński a także Jarosław Śliwa, który był trzeci i otrzymał 3700 głosów.

Popracia dla bezpartyjnego kandydata udzieli samorządowcy, ludzie biznesu a także znani sportowcy oraz stowarzyszenia m.in. Ruch Integracji Społecznej

Na konwencji wyborczej Komitetu Wyborczego Mariusza Szewczyka zjawili się między innymi wójtowie Gmin: Dębica, Czarna, Jodłowa i kandydat na wójta Żyrakowa oraz burmistrz miasta Pilzna.

[adrotate group="10"]