„Dobry krok w przyszłość!”

reklama

Czwartek, 31 Styczeń 2019

Stowarzyszenie „CRAS” realizuje projekt pn. „Dobry krok w przyszłość”, w którym oferujemy bezpłatne szkolenia zawodowe oraz płatne 6-miesięczne staże zawodowe.

Rekrutacja do projektu prowadzona jest w  chwili obecnej, skierowana jest  do osób bezrobotnych zarejestrowanych lub niezarejestrowanych w PUP-ach, powyżej 29.r.ż. (ukończone 30 lat), o niskich kwalifikacjach (maksymalnie średnie wykształcenie) z terenu woj. podkarpackiego.

W RAMACH PROJEKTU OFERUJEMY:

Mamy nadzieję, że dzięki promocji projektu w Państwa środowisku ze wsparcia skorzystają osoby, które borykają się z problemem zdobycia doświadczenia zawodowego czy też osoby, których kwalifikacje są niewystarczające, aby znaleźć pracę lub chcące ponownie wrócić na rynek pracy.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Udział w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY.

W załączniku znajduje się plakat rekrutacyjny. Dokumenty rekrutacyjne do pobrania na stronie Stowarzyszenia w Zakładce Projekty.

Stowarzyszenie „CRAS” – Centrum Rozwoju Aktywności Społecznej z Rzeszowa to organizacja pozarządowa, niedziałająca dla zysku, wspierająca rozwój społeczny i ekonomiczny województwa podkarpackiego. Działalność Stowarzyszenia opiera się w głównej mierze na wdrażaniu projektów, w tym współfinansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny.   

Plakat rekrutacyjny do pobrania          

                                                                  

Więcej informacji na temat organizacji i projektów:
Biuro Projektów:
35-032 Rzeszów
Plac Śreniawitów 9/1
tel./faks: 17 740 22 25/ 691182539
www.cras.org.pl       

Archiwum newsów

Źródło: http://debica.pl/aktualnosci/2019/01/dobry-krok-w-przyszlosc