Będą pływać i pomagać! VI Memoriał Pływacki im. Jana Pawła II w „NEMO” i zbiórka pieniężna dla dzieci z Ukrainy

Będą pływać i pomagać! VI Memoriał Pływacki im. Jana Pawła II w XVII Rocznicę Śmierci połączony ze zbiórką pieniężną na rzecz dzieci z Ukrainy już w sobotę, 2 kwietnia. Miejsce – Kompleks Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu. Do pokonania dystans – 26 km 516 metrów.

To już tradycja w Gminie Dębica, a celem sportowej imprezy jest upamiętnienie życia Papieża Polaka oraz Jego pontyfikatu, który trwał właśnie 26 lat 5 miesięcy i 16 dni. Dla każdego uczestnika – pyszne kremówki oraz pamiątkowy certyfikat a dla najwytrwalszych pływaków i dzieci specjalne monety okolicznościowe z wizerunkiem Jana Pawła II. Udział jest bezpłatny. Na VI Memoriał Pływacki im. Jana Pawła II w XVII Rocznicę Śmierci połączony ze zbiórką pieniężną na rzecz dzieci z Ukrainy zaprasza Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica wraz z współorganizatorami i sponsorami.

Zbiórka na rzecz dzieci z Ukrainy prowadzona jest cały czas na portalu zrzutka.pl pod hasłem : Wypoczynek dla dzieci z Ukrainy. Link do zrzutki : https://zrzutka.pl/wypoczynek-dla-dzieci-z-ukrainy?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR3LgsvYYLpPj_btH90EJTxuhdyh8G3D8_jXaLBC16hnKuiMtmFNRYw77Mw