Zostań sędzią piłki nożnej – zapisy na zimowy kurs trwają!

Piłka nożna to twoja pasja? Jednak zamiast sztuczek i tricków czy pojedynków na  murawie bardziej pociągają Cię przepisy i zasady fair play? Kurs Sędziego Piłki Nożnej jest właśnie dla Ciebie. Zimowa edycja  szkolenia rozpoczyna się w lutym. Kurs będzie prowadzony w zależności od bieżącej sytuacji epidemiologicznej w formie tradycyjnej, online lub hybrydowej.

Do tej pory koszt wyszkolenia się na sędziego piłki nożnej wynosił 200 zł, jednak organizatorzy czyli Zarząd Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy postanowili znacznie obniżyć wydatki przyszłych arbitrów. Teraz chętni będą musieli zapłacić jedynie 50 zł .W tej kwocie kursanci otrzymają materiały szkoleniowe, gwizdek, kartki sędziowskie i najnowsze przepisy gry w piłkę nożną. Trzech najlepszych zostanie nagrodzonych sprzętem sędziowskim.

Żeby zacząć swoją przygodę na murawie trzeba mieć ukończone 16 lat, nie być karanym, być w dobrej kondycji fizycznej i posiadać wykształcenie średnie lub być w trakcie jego zdobywania. Kurs Sędziego Piłki Nożnej współfinansowany jest przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej w Rzeszowie, Podokręg Piłki Nożnej w Dębicy oraz Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy.

Zgłoszenia na kurs należy nadsyłać na adres e-mail: kolegsendebica@gmail.com