Podczas dzisiejszej sesji Rady Gminy Dębica, w związku z przejściem na emeryturę, z funkcji Skarbnika Gminy została odwołana Pani Marta Panek.
Pani Marta była związana z naszą gminą przez ponad 35 lat, pełniąc różne funkcje związane z finansami publicznymi – od referenta, przez specjalistę, aż po Skarbnika Gminy, którym była nieprzerwanie przez ponad 21 lat.
Dziękujemy za ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i serce, które Pani wkładała w swoją codzienną pracę. Życzymy dużo zdrowia, spokoju i radości na nowym etapie życia!
Nową Skarbnik Gminy Dębica, decyzją Rady Gminy podjętą jednogłośnie, została Pani Aneta Kazała.
Pani Aneta z Urzędem Gminy związana jest od niemal trzech dekad. Przez ten czas zdobywała doświadczenie w Referacie Finansów i Podatków, przechodząc przez kolejne stanowiska – od referenta po inspektora. Od wielu lat pełniła funkcję Zastępcy Skarbnika, a także kierowała Referatem Finansów i Podatków, by w ostatnich latach po reorganizacji Urzędu objąć stanowisko Dyrektora Wydziału Finansowego.
To osoba z ogromnym doświadczeniem, zaangażowana, doskonale znająca finanse samorządowe i potrzeby naszej wspólnoty.
Gratulujemy Pani Anecie i życzymy powodzenia oraz satysfakcji z pełnienia tej odpowiedzialnej funkcji!
Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/zmiana-na-stanowisku-skarbnika-gminy-debica-4606.html






