[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł I Turniej Strzelecki Jednostek OSP o puchar Wójta Gminy Dębica

I Turniej Strzelecki Jednostek OSP o puchar Wójta Gminy Dębica

[adrotate group="5"]

Zapraszamy na I Turniej Strzelecki Jednostek OSP o puchar Wójta Gminy Dębica, który odbędzie się 10 maja, o godz. 9:00 na terenie strzelnicy w Kozłowie.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/i-turniej-strzelecki-jednostek-osp-o-puchar-wojta-gminy-debica-4605.html

[adrotate group="10"]