Zabawa karnawałowa seniorów

reklama
bal seniorów

Seniorzy z 5 Domów Dziennego Pobytu uczestniczyli w balu karnawałowym w gościnnym lokalu „Catering Staff”. Gospodarzami tego spotkania byli seniorzy z Domu Dziennego Pobytu w Dębicy. W spotkaniu uczestniczyło ponad 100 seniorów a ich gośćmi byli m.in. Mariusz Szewczyk, burmistrz Dębicy, przewodniczący Rady Miejskiej Szczepan Mroczek, Małgorzata Kędzior, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy i jej zastępca Marzena Socha.

bal seniorów bal seniorów bal seniorów Bal seniorów (20) bal seniorów

Seniorzy z Mielca, Tarnobrzega i Ropczyc przyjechali razem kierownikami i pracownikami placówek tj. z Anną Jeleń, kierownikiem DDP w Mielcu, Dorotą Brzozą, kierownikiem DDP w Ropczycach, Krzysztofem Kowalczykiem, kierownikiem DDP w Tarnobrzegu, Henryką Samojedną, byłym kierownikiem DDP w Tarnobrzegu. W zabawie uczestniczyli również seniorzy z Domu Seniora przy ul. Rzeszowskiej 15 w Dębicy.
Spotkanie otworzyła Halina Cholewa, kierownik DDP w Dębicy wspólnie z Małgorzatą Kędzior Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Po tym krótkie wystąpienia mieli Mariusz Szewczyk burmistrz Miasta Dębica i Szczepan Mroczek przewodniczący Rady Miejskiej. Wszyscy złożyli  seniorom noworoczne życzenia: zdrowia, pomyślności, udanej zabawy oraz „dużo sił, abyśmy się nadal spotykali i utrwalali naszą wieloletnią przyjaźń”.
Przybyli seniorzy z zaprzyjaźnionych Domów podkreślali, że każdy przyjazd do Dębicy jest dla nich ogromną radością, panuje tu miła atmosfera oraz cenią sobie bardzo dobrą zabawę
i gościnność.
Do tańca przygrywał zespół MEGA pod kierownictwem Janusza Sozańskiego, a zabawa trwała kilka godzin aż do późnego wieczora.

źródło: MOPS Dębica

źródło: UM Dębica