Wspólnie z Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica zapraszamy na pierwszy w tym sezonie seans kinowy pod chmurką który odbędzie się 19 maja 2023 r. o godz. 21:00

ANIA

Inspirująca historia Anny Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Dziewczyny o twarzy anioła i charakterystycznym głosie, znanej m.in. z roli Marylki z serialu „Złotopolscy” oraz filmów, m.in.: „Ciemna Strona Wenus”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Sęp” czy „Bilet na księżyc”.

Ania mama, partnerka, przyjaciółka, aktorka, modelka, spełniona w każdej z tych ról. W filmie usłyszymy jej zaraźliwy śmiech, sama opowie czym był dla niej sukces, piękno i sens życia.

Rodzina wspomni o tym jaka była poza kamerami i jaką była mamą. Współpracownicy opowiedzą o jej pracy na planie i karierze zawodowej, przyjaciele natomiast o tym jak ich zaskakiwała i z jakimi wspomnieniami ich zostawiła, gdy odeszła w 2014 roku. Pełnometrażowy film dokumentalny „Ania” prezentuje wywiady oraz niepublikowane dotąd materiały z prywatnych archiwów, dzięki którym można zobaczyć portret kobiety utrzymującej równowagę pomiędzy publicznym życiem zawodowym a życiem rodzinnym.

Wstęp wolny

Źródło: https://latoszynzdroj.com/wspolnie-z-centrum-kultury-i-bibliotek-gminy-debica-zapraszamy-na-pierwszy-w-tym-sezonie-seans-kinowy-pod-chmurka-ktory-odbedzie-sie-19-maja-2023-r-o-godz-2100/