Umowy na zbiorniki na deszczówkę – Serwis informacyjny Miasta Dębica

10 lipca 2023

Ikonka głośnika

Loading…

Rozstrzygnięty został przetarg na wykonanie montażu zbiorników na deszczówkę w ramach projektu „Realizacja inwestycji w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki”. Teraz dębiczanie zainteresowani dotacją otrzymają umowy do podpisania, które należy dostarczyć do urzędu.

fot. pixabay @Kireyonok_Yuliya

Zadanie dofinansowane ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 w ramach Programu: „Środowisko, Energia i Zmiany klimatu” będzie realizowane do końca roku.

W Dębicy do działania zgłosiło się 160 gospodarstw domowych. Do zainteresowanych zostaną przesłane umowy. Podpisane dokumenty należy dostarczyć do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Dębicy, pokoje 217 lub 218. Wkład mieszkańców wynosić będzie 759,24 zł.

W montowanym zestawie znajdzie się dekoracyjny zbiornik naziemny na deszczówkę o pojemności ok. 650 l (dwa wzory do wyboru), pompa ogrodowa z wężem i zestaw zraszający. 

Regulamin uczestnictwa w projekcie i wszystkie informację są dostępne na stronie: https://debica.pl/ochrona-srodowiska/zbiorniki-retencyjne/

Źródło: https://debica.pl/umowy-na-zbiorniki-na-deszczowke/