Gmina Dębica otrzymała dofinansowanie ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego.
W ramach zadania „Realizacja inwestycji w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie gmin należących do ZGDW” przewidziano zainstalowanie 117 sztuk zbiorników na deszczówkę dla gospodarstw domowych na terenie Gminy Dębica.
Wartość kosztorysowa: 307 095,75 zł
Dofinansowanie 85%: 212 220,33 zł
Wkład własny mieszkańców: 94 875,42 zł
Związek Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle aktualnie jest na etapie kompletowania załączników do podpisania umowy o dofinansowanie. Wstępnie realizacja zadania nastąpi w latach 2021-2024. ZGDW aktualizuje harmonogram rzeczowo-finansowy, który pozwoli określić dokładny termin wykonania zadania.
Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/dofinansowanie-dla-gminy-debica1-2234.html






