[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł Dofinansowanie dla Gminy Dębica

Dofinansowanie dla Gminy Dębica

[adrotate group="5"]

Gmina Dębica otrzymała dofinansowanie ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

W ramach zadania  „Realizacja inwestycji w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie gmin należących do ZGDW” przewidziano zainstalowanie 117 sztuk zbiorników na deszczówkę dla gospodarstw domowych na terenie Gminy Dębica.

Wartość kosztorysowa: 307 095,75 zł

Dofinansowanie 85%: 212 220,33 zł

Wkład własny mieszkańców: 94 875,42 zł

Związek Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle aktualnie jest na etapie kompletowania załączników do podpisania umowy o dofinansowanie. Wstępnie realizacja zadania nastąpi w latach 2021-2024. ZGDW aktualizuje harmonogram rzeczowo-finansowy, który pozwoli określić dokładny termin wykonania zadania.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/dofinansowanie-dla-gminy-debica1-2234.html

[adrotate group="10"]