Tańczący robot w dębickim Centrum Kształcenia Praktycznego

Tańczy, mówi, czyta, a nawet na specjalnym monitorze wyświetla obraz, który widzi. Może też być wykorzystywany do prezentacji. W Centrum Kształcenia Praktycznego w Dębicy powstał zdalniesterowany robot. Jego popisowy numer to poruszanie się w rytm muzyki. Repertuar, jakim dysponuje jest dość różnorodny. To mechaniczne urządzenie zna parę hitów.

Elegancki robot z wąsem w planach ma stać się maskotką szkoły. Pierwszy raz publicznie zaprezentował się on podczas dnia otwartego. Mieszkańcy będą mogli zobaczyć go ponownie na festynie w Parafii Świętej Jadwigi w Dębicy.

CKP oferuje: ZAWODOWE KSZTAŁCENIE MŁODZIEŻY w nowoczesnych pracowniach: zajęcia specjalizacyjne, laboratoryjne oraz praktyki zawodowe, KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE, które są nową i wygodną formą uzupełnienia kwalifikacji zawodowych dla osób dorosłych bez względu na dotychczasowe wykształcenie a także SZKOLENIA z obsługi pakietu Office, obróbki grafiki rastrowej i wektorowej oraz Auto CAD jak również obsługi urządzeń fiskalnych i programów sprzedażowo – magazynowych.