Styczniowe spotkanie opłatkowe Klubu Seniora z Pustkowa-Osiedla

reklama

20 stycznia br. Klub Seniora z Pustkowa-Osiedla zorganizował spotkanie opłatkowe.

Uroczystość uświetniły występy dwóch zespołów – śpiewaczego „Heja Hola” i zespołu wokalnego                z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie-Osiedlu.  Były życzenia, wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek, a przede wszystkim cudowna atmosfera.

Spotkanie było również okazją do złożenia życzeń Państwu Bronisławie i Władysławowi Wróbel, którzy obchodzą w tym roku Jubileusz 65-lecia małżeństwa (zwany potocznie Żelazną Rocznicą). Na ręce szanownych jubilatów życzenia złożył Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz, Przewodniczący Rady Gminy Dębica Piotr Żybura, a także w imieniu Klubu Seniora pani Urszula Kamaj. Nie zabrakło również okolicznościowych życzeń – odczytanych przez panią Krystynę Leśko.

Z okazji zbliżających się imienin moc życzeń popłynęło także do Pani Agnieszki Warchoł, która nie kryła swojego wzruszenia.

Podczas spotkania wyświetlono także prezentację dotyczącą dotychczasowej działalności klubu, jak również planów i zamierzeń jakie klub chciałby zrealizować w najbliższym czasie. 

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/styczniowe-spotkanie-oplatkowe-klubu-seniora-z-pustkowa-osiedla-1354.html