Seniorzy z Pustkowa-Osiedla na „Śmiechu wzbronionym” oraz spotkanie z klerykiem

reklama

18 listopada br. na spotkanie Klubu Seniora w Pustkowie-Osiedlu przybył kleryk Konrad Kilian. Seniorzy mieli okazję wysłuchać ciekawej prelekcji dotyczącej m.in.  Seminarium Duchownego w Tarnowie oraz Obłóczyn czyli uroczystości przyznania alumnom seminarium duchownego sutann.

 

Seniorzy z Pustkowa-Osiedla na „Śmiechu wzbronionym”

W sobotnie popołudnie 23 listopada członkowie Klubu Seniora z Pustkowa-Osiedla wybrali się do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie na sztukę pt. „Śmiech wzbroniony” w reżyserii Henryka Adamka.

„Pewien niemłody, niepiękny, niezamożny i nierozrzutny, by nie rzec nieszczodry przedstawiciel handlowy – Piotr, by nie być gorszy niż koledzy, by połechtać swe całkiem nieźle i tak się mające ego… postanawia mieć kochankę! Kasia – młoda i ładna pani pedagog daje się mu uwieść. Dlaczego? Oto jest pytanie! Kiedy jednak kobieta podejmuje pracę jako psycholog w poradni dla małżeństw, a przy tym uświadamia sobie jak wygląda jej status kochanki skąpego i nudnego mężczyzny, zrywa z nim, co okazuje się być nie na rękę… Joannie – pięknej, pewnej siebie żonie Piotra! Dlaczego? Rozwiązanie tej zagadki znajdziecie Państwo na deskach sceny Teatru BO TAK. Intryga miłosna w zabawnym wydaniu nie tylko śmieszy, ale i stawia pytania, na które widz sam musi sobie odpowiedzieć. O tym jak niebezpiecznie wikłać się w romanse na boku, przekonacie się… zrywając ze śmiechu boki podczas spektaklu "Śmiech wzbroniony" Miro Gavrana w reżyserii Henryka Adamka. Obsada: Joanna Baran – Marczydło, Marek Kępiński i Mariola Łabno-Flaumenhaft. Muzyka: Kuba Szturm. Tekst piosenki: Milena Tejkowska. Scenografia: Małgorzata Woźniak. Kostiumy: Milena Tejkowska”  (http://www.teatrbotak.pl/).

Świetna gra aktorska i zabawny scenariusz sprawiły, że Seniorzy w doskonałych nastrojach powrócili do domów.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/seniorzy-z-pustkowa-osiedla-na-smiechu-wzbronionym-oraz-spotkanie-z-klerykiem-1250.html