Skorzystaj z oferty Miejskiej Komunikacji Samochodowej

reklama

Wtorek, 04 Sierpień 2020

Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Dębicy oprócz przewozu pasażerów na terenie Miasta Dębicy oraz gmin ościennych, oferuje szeroką gamę dodatkowych usług.

W siedzibie spółki, przy ulicy Sandomierskiej 3 w Dębicy, można m.in. skorzystać z okręgowej stacji kontroli pojazdów, która wykonuje badania techniczne wszystkich rodzajów pojazdów kat.: A, B, C, D, T, E.

MKS Sp. z o.o. w Dębicy świadczy także usługi w zakresie regulacji i naprawy pojazdów samochodowych drogą wymiany uszkodzonych, zużytych części, podzespołów lub zespołów na nowe lub regenerowane powierzone do zabudowy przez zleceniodawcę naprawy. Dębicka spółka oferuje możliwość mechanicznego mycia pojazdów ciężarowych i autobusów, czy ręcznego mycia samochodów osobowych.

Serdecznie zachęcamy również do skorzystania ze stacji paliw, która czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 5.00 do 23.00 oraz w niedzielę w godzinach od 6.00 do 22.00. Stacja prowadzi sprzedaż paliw płynnych: benzyny bezołowiowej ES95 i oleju napędowego ON (których jedynym dostawcą jest firma Orlen) oraz gazu propan – butan luzem (LPG) i w butlach 11 Kg. MKS oferuje paliwa najwyższej jakości w możliwie najkorzystniejszych cenach.

Więcej szczegółów na temat usług MKS Sp. z o.o. można znaleźć TUTAJ.

Archiwum newsów

Źródło: http://debica.pl/aktualnosci/2020/08/skorzystaj-z-oferty-miejskiej-komunikacji-samochodowej