Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

reklama

Wtorek, 04 Sierpień 2020

Zostań subskrybentem newslettera Urzędu Miejskiego w Dębicy i otrzymuj na bieżąco aktualne wiadomości z życia miasta, informacje o tym, jak zmienia się Dębica, a także propozycje imprez kulturalnych i sportowych.

Miasto Dębica wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców zaangażowanych i zainteresowanych miejskimi wydarzeniami, w lutym br. uruchomiło newslettera. Jego czytelnicy regularnie otrzymują ciekawe informacje z życia miasta.

Warto dołączyć do grona subskrybentów newslettera Urzędu Miejskiego w Dębicy. Można to zrobić w prosty sposób: na stronie http://debica.pl, po prawej stronie znajduje się ramka, gdzie wpisujemy adres e-mail i wyrażamy zgodę na kontakt elektroniczny w celu realizacji usługi Newsletter oraz oświadczamy, że zapoznaliśmy się Klauzulą informacyjną dla subskrybentów Newslettera. Adres mailowy podawany przy rejestracji jest bezpieczny i znany tylko i wyłącznie administratorom strony. Zapisanie się do grona subskrybentów nie zobowiązuje do pozostania nim na zawsze. W każdym momencie, za pomocą jednego kliknięcia, można wypisać się z listy mailingowej.

Każdy, kto dołączy do grona subskrybentów miejskiego newslettera regularnie otrzymywać będzie najciekawsze informacje z Dębicy.

Zachęcamy do wypróbowania newslettera i wpisania swojego e-maila na listę korespondencyjną już dziś!

Archiwum newsów

Źródło: http://debica.pl/aktualnosci/2020/08/zapisz-sie-do-newslettera-i-badz-na-biezaco