Ruszają zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju

reklama

W sobotę, 30 maja o godz. 11 zapraszamy do szkoły podstawowej w Parkoszu na spotkanie organizacyjne poświęcone zajęciom wczesnego wspomagania rozwoju dzieci, które poprowadzą specjaliści z tarnowskiego Stowarzyszenia "Ich Lepsze Jutro". Zajęcia są efektem zbiórki publicznej, jaką przeprowadzono w grudniu w ramach "Mikołajkowego Daru Serca".

Terapia będzie odbywać się w odnowionych salach w budynku szkoły podstawowej w Parkoszu. Ze środków gminnych dokonano zakupu wyposażenia pracowni integracji sensorycznej. Zapraszamy na spotkanie wszystkich zainteresowanych.

Stowarzyszenie "Ich Lepsze Jutro" zajmuje się edukacją, terapią i rehabilitacją dzieci z niepełną sprawnością, udziela wsparcia i pomocy rodzicom dzieci poprzez przeprowadzanie konsultacji specjalistycznych i organizację zajęć oraz aranżowanie spotkań rekreacyjnych, zarówno dla dzieci, jak i ich rodzin. Stowarzyszenie prowadzone jest przez doświadczonych fachowców z zakresu zarządzania, public relations, pedagogiki specjalnej, terapii, rehabilitacji, psychologii, logopedii, w tym neurologopedii, wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, rewalidacji, pomocy społecznej oraz prawa.

Ruszają zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju
Ruszają zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju

Źródło: http://pilzno.um.gov.pl/wydarzenia/ruszaja-zajecia-wczesnego-wspomagania-rozwoju