Pożegnali się w Nagawczynie

Wczoraj tj. 31 sierpnia 2023 r. w Domu Kultury w Nagawczynie miało miejsce uroczyste pożegnanie pracowników oświaty, którzy przeszli na zasłużoną emeryturę. Wójt Gminy Dębica  podziękował 14 osobom, wśród których znaleźli się nauczyciele, pracownicy obsługi oraz Dyrektor Szkoły w Latoszynie.

Z okazji zakończenia pracy w szkole życzymy wszelkiej pomyślności, sukcesów  i satysfakcji z wykonywanej pracy dydaktycznej. Liczymy, że ten okres życia, który poświęcili Państwo na pracę w Szkole był także powodem satysfakcji z dobrze wypełnionych obowiązków, jak również czasem kolejnych wyzwań zawodowych i zdobywania doświadczenia. Żegnając, dziękujemy za przekazaną wiedzę i lata rzetelnej pracy. Niech poczucie dobrze wypełnianych obowiązków będzie powodem do dumy.

Organizowane spotkanie było również doskonałą okazją do wręczenia aktów nominacji dyrektorskich. Otrzymali je: Pani Barbara Szczerbińska – Dyrektor Zespołu Szkół w Podgrodziu, Pani Grażyna Bil – Dyrektor Publicznej Szkoły w Gumniskach, natomiast placówką w Latoszynie kierować od tej pory będzie Pani Agata Bukała. Życzymy, aby nadchodzący czas był okresem wykorzystanych szans, pełnej realizacji podjętych zobowiązań, satysfakcji oraz wszelkiej pomyślności.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/pozegnali-sie-w-nagawczynie-3555.html