Dyrektorzy i Nauczyciele z Gminy Dębica odejdą na emeryturę.

reklama

Podczas zakończenia roku szkolnego, które odbyło się 19 czerwca 2019 r., miało miejsce pożegnanie nauczycieli i dyrektorów, którzy z dniem 1 września przechodzą na zasłużoną emeryturę.  Wśród nich znalazła się Małgorzata Godek Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Nagawczynie, Andrzej Dziadosz Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Stasiówce, Henryk Mirus – Zespół Szkół w Latoszynie, Ewa Mroczka – Zespół Szkół w Głobikowej, Elżbieta Stanoch – Zespół Szkół w Głobikowej, Barbara Wasiewicz – Publiczna Szkoła Podstawowa w Nagawczynie, Grażyna Sandomierska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Nagawczynie, Jolanta Pędras – Zespół Szkół w Pustyni, Lucyna Radoń – Publiczna Szkoła Podstawowa w Stasiówce, Zdzisław Wojtaszek – Publiczna Szkoła Podstawowa w Stasiówce.

Z tej okazji Wójt i Rada Gminy Dębica składają serdeczne podziękowanie za dotychczasową pracę i wieloletnie zaangażowanie w działalność Szkoły. Zadania jakie Państwo wykonywali wymagały nie tylko najwyższych kwalifikacji i umiejętności, ale również rzetelnej postawy moralnej i wielu najlepszych przymiotów osobowości.

Życzymy wszelkiej pomyślności, sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy dydaktycznej. Liczymy, że ten okres życia, który poświęcili Państwo na pracę w Szkole był także powodem satysfakcji z dobrze wypełnionych obowiązków, jak również czasem kolejnych wyzwań zawodowych i zdobywania doświadczenia.

 

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/dyrektorzy-i-nauczyciele-z-gminy-debica-odejda-na-emeryture-916.html