Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej 2022

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej 2022

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej 2022

12 października 2022

InformacjeOświata

Nagrody i awanse zawodowe odebrało dziś prawie pół setki nauczycieli ze szkół zarządzanych przez Powiat Dębicki. Okazją do wręczenia wyróżnień były obchody Dnia Edukacji Narodowej, które zorganizowano w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy. 

Życzenia i gratulacje wszystkim nagrodzonym oraz zebranym składali m.in. starosta Piotr Chęciek, wicestarosta Adam Pieniążek, przewodniczący rady powiatowej Mchał Maziarka oraz wiceprzewodnicząca Anna Mazur. 

Nagrody Starosty Powiatu Dębickiego: 
1.    Bogdan Kochanowski – ZSZ nr 1 w Dębicy
2.    Radosław Maksoń – ZSZ nr 1 w Dębicy
3.    Małgorzata Parys – ZSZ nr 1 w Dębicy 
4.    Marzena Pietrucha – ZSZ nr 1 w Dębicy
5.    Marzena Rzucidło – Kołtun – ZSZ nr 1 w Dębicy
6.    Włodzimierz Terenkiewicz – ZSZ nr 1 w Dębicy
7.    Krzysztof Kliś – ZS nr 2 w Dębicy
8.    Ewa Grzyb – ZS nr 2 w Dębicy
9.    Andrzej Fijołek – ZS nr 2 w Dębicy
10.    Katarzyna Osak – ZSZ w Pustkowie-Osiedlu
11.    Beata Krupa – ZS nr 4 w Dębicy
12.    Małgorzata Proczek – Sroka – ZS nr 4 w Dębicy
13.    Joanna Mrzygłód – ZS nr 4 w Dębicy
14.    Mirosław Mazur – CKZ nr 1 w Dębicy
15.    Renata Maciejowska – I LO w Dębicy
16.    Agnieszka Mytnik – I LO w Dębicy
17.    Anna Bigus – II LO w Dębicy
18.    Katarzyna Buszek – II LO w Dębicy
19.    Małgorzata Czachor – II LO w Dębicy
20.    Beata Para – II LO w Dębicy
21.    Sławomir Surowiec – II LO w Dębicy
22.    Anna Winiarska – II LO w Dębicy
23.    Dariusz Knych – LO w Pilźnie
24.    Elżbieta Wójcik – ZS w Jodłowej
25.    Paweł Stachnik – ZSS w Dębicy
26.    Aneta Wąsowska–Sobków – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Dębicy
27.    Anna Świerk – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Dębicy
28.    Małgorzata Papiernik–Ożóg – ZSE  w Dębicy
29.    Małgorzata Szyszka – ZSE w Dębicy
30.    Sławomir Siwula – ZSE w Dębicy

Osoby, które otrzymały stopień nauczyciela mianowanego: 
31.    Agnieszka Mastaj – I LO w Dębicy  
32.    Sylwia Cisło – Raś – ZS nr 4 w Dębicy
33.    Jacek Ciołkosz – ZS nr 4 w Dębicy
34.    Łukasz Wojciechowski – ZS Jodłowa 
35.    Mateusz Ożóg – ZSE w Dębicy

Nagrody Kuratora Oświaty:
36.    Aneta Kwolek – I LO w Dębicy
37.    Marta Wypasek – ZSE w Dębicy
38.    Wojciech Szerszeń – ZSE w Dębicy

Nagroda Ministra Edukacji Narodowej:
39.    Marek Braun – ZS nr 2 w Dębicy

Nagrody Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych dla nauczycieli ZSS: 
40.    Karina Watoła
41.    Danuta Wadas
42.    Ewa Górecka
43.    Bogusława Strzyż
44.    Marta Reguła
45.    Aneta Żądło
46.    Natalia Barnaś
47.    Magdalena Przybycień
48.    Karolina Szczepanik
49.    Monika Król-Moździerz