Pierwszy E-sportowy Turniej FC24 w Gminie Dębica!

Marzysz o udziale w ekscytującym turnieju e-sportowym i szansie na wygranie fantastycznych nagród? Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Gmina Dębica serdecznie zaprasza na pierwszy w historii naszego regionu E-sportowy Turniej w grze FC24. To wydarzenie, które na pewno nie może Ci umknąć!

Data: 9 grudnia 2023 r. Godzina: Rozpoczęcie o 10:00. Lokalizacja: Sala Kinowa Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica w Pustkowie-Osiedlu. Nie czekaj! To doskonała okazja, aby zmierzyć się z innymi graczami, udowodnić swoje umiejętności i zdobyć niesamowite nagrody. Nasz turniej FC24 to wyjątkowa szansa, aby spróbować swoich sił w emocjonujących rozgrywkach na konsoli PlayStation 5.

Najważniejsze informacje:

Liczba uczestników: Maksymalnie 64 osoby – pamiętaj, że miejsca są ograniczone, więc nie zwlekaj z zapisami! Nagrody: Dla najlepszych zawodników organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody do wykorzystania w sieci sklepów Media Expert. Aby wziąć udział w turnieju, wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres e-mail: gosir@ugdebica.pl Wpisując w tytule: Turniej FC24 a w treści podając swoje Imię i Nazwisko oraz nr tel. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, więc im wcześniej się zapiszesz, tym większa szansa na udział w naszym turnieju! Jeśli jesteś gotów stawić czoła rywalom i wykorzystać swoje umiejętności, to to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

źródło: gosir.gminadebica.pl