[adrotate group="5"]
Strona główna Region Gmina Dębica Pierwszy taki turniej w Gminie Dębica. Uczniowie rywalizowali na strzelnicy

Pierwszy taki turniej w Gminie Dębica. Uczniowie rywalizowali na strzelnicy

[adrotate group="5"]

W Gminie Dębica odbył się pierwszy międzyszkolny turniej strzelecki. W zawodach wzięli udział uczniowie z 12 szkół, którzy walczyli o tytuł najlepszych strzelców i najlepszej szkoły.

Dla wielu uczestników była to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, rozwijania pasji i spróbowania czegoś nowego. Nie brakowało emocji, stresu, ale też dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji.

Jak podkreślali uczniowie, takie inicjatywy są ciekawą atrakcją i warto, aby pojawiały się częściej.

Najlepsi w poszczególnych kategoriach:

Broń krótka – drużynowo:
I miejsce: Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie

Najlepsza zawodniczka – broń krótka:
I miejsce: Róża Tomaszewska – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie-Osiedlu

Najlepszy zawodnik – broń krótka:
I miejsce: Karol Guziec – Zespół Szkół w Podgrodziu

Najszybszy strzał – broń krótka:
Jan Rusin – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie

Broń długa – drużynowo:
I miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nagawczynie

Najlepsza zawodniczka – broń długa:
I miejsce: Aleksandra Ochab – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nagawczynie

Najlepszy zawodnik – broń długa:
I miejsce: Kamil Olech – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Lazarowicza w Gumniskach

Najszybszy strzał – broń długa:
Karol Guziec – Zespół Szkół w Podgrodziu

[adrotate group="10"]