Olimp Laboratories zaprasza na start V etapu Tour de Pologne. Pierwszy taki w historii!

reklama

To będzie jeden z bardziej nietypowych startów Tour de Pologne w historii. Na trasę V etapu Olimp Nagawczyna – Rzeszów, kolarze wyjadą 2 sierpnia z Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Olimp Laboratories w Pustyni. Wszystkich kibiców zapraszamy już od godz. 11.

  1. Tour de Pologne rozpoczął się w sobotę. W ciągu siedmiu dni kolarze przejadą przez ponad 500 miejscowości, pokonując przy tym 1144 km. Najbardziej nietypowo zapowiada się piąty, „podkarpacki” etap tegorocznego TdP. W środę kolarze nie wystartują bowiem z centrum jednego z miast – gospodarzy wyścigu, a spod siedzimy firmy Olimp Laboratories, oficjalnego partnera tegorocznego TdP. – To z pewnością będzie coś ciekawego (…) Sami zawodnicy, masażyści będą mogli zapoznać się z produktami firmy – mówił niedawno Czesław Lang, dyrektor Tour de Pologne.

To historyczne wydarzenie rozpocznie się 2 sierpnia już o godz. 11.20. Wtedy to na scenie głównej przed Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowym Olimp Laboratories w Pustyni odbędzie się oficjalna prezentacja trasy i samej firmy. O godz. 12.00 zostaną zaprezentowani sponsorzy tegorocznego Tour de Pologne, a pół godziny później ekipy, zawodników i gości powita prezes Olimp Laboratories Stanisław Jedliński. Chwilę po tym rozpocznie się uroczyste podpisywanie listy startowej przez zawodników. Start honorowy spod Ośrodka Badawczo-Rozwojowego zaplanowano na godz. 13.30. Stamtąd kolarze przejadą do Nagawczyny, gdzie o godz. 13.40, obok głównej siedziby firmy odbędzie się start ostry do liczącego 130 km etapu. Przed finiszem na ulicach Rzeszowa, kolarze będą mieli do pokonania m.in. dwie górskie premie w Lubeni. Górale powalczą także o bonus w Łanach, gdzie zameldują się dwukrotnie.

Bramy ośrodka w Pustyni będą otwarte dla kibiców już od godziny 11. Do ich dyspozycji będą dwa wejścia – jedno od strony północnej przy drodze w kierunku Nagawczyny, drugie od strony zachodniej. Za tym wejściem przygotowano także parking, który w środę będzie do użytku kibiców. Na terenie ośrodka znajdzie się także darmowa strefa nawodnienia, w której fani będą mogli sięgnąć po butelkę wody. Kibice, którzy pojawią się na starcie V etapu, powinni także wypatrywać hostess ubranych w niebieskie stroje Olimp Sport Nutrition. Dziewczyny będą rozdawały firmowe gadżety przygotowane specjalnie na okazję Tour de Pologne.

Przypominamy, że Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Olimp Labs znajduje się tuż przy zjeździe z autostrady A4 – Dębica Wschód ( Pustynia 84F).