[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł Ogłoszenie o Nadzwyczajnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia

Ogłoszenie o Nadzwyczajnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia

[adrotate group="5"]

Zarząd Stowarzyszenia EKO-GMINA Dębica informuje iż Nadzwyczajne Zebranie Członków Stowarzyszenia EKO-GMINA z siedzibą w Dębicy ul. Batorego 13 odbędzie się w dniu 11.12 2019 o godz. 18.00 w siedzibie budynku Domu Kultury w Brzeźnicy w pierwszym terminie, a o godz. 18.30 w drugim terminie. Zapraszamy członków stowarzyszenia.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/ogloszenie-1265.html

[adrotate group="10"]