Akcja pomocowa dla małego mieszkańca Gminy Dębica – Ksawerego ze Stasiówki zatacza coraz szersze kręgi. Chłopczyk walczy z siatkówczakiem, złośliwym nowotworem oka. Ksawery jest w trakcie leczenia w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie poddawany jest chemioterapii.
Podczas sesji Rady Gminy w dniu 26.11.2019 r. została przeprowadzona zbiórka na pokrycie kosztów leczenia chłopczyka do której przyłączyli się wszyscy radni, sołtysi oraz pracownicy Urzędu Gminy, w trakcie której zebrano kwotę 2233,00 zł.
W dniu 1.12.2019 r. z inicjatywy Rady Sołeckiej odbyła się kolejna zbiórka przy Kościele w Stasiówce. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców udało się zebrać kwotę 9475,00 zł.
Napływają do nas kolejne sygnały o chęci pomocy dla Ksawerego. O wszystkich będziemy informować na bieżąco. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i ofiarność
Dodatkowo Ksaweremu można pomóc przekazując wpłaty na konto:
FUNDACJA DZIECIOM “ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
ul. Łomiańska 5, 01-658 Warszawa
w tytule wpłat prosimy podać: 36394 Ciebień Ksawery- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Alior Bank S.A : 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/pomoc-dla-malego-mieszkanca-gminy-debica-1266.html





