Miejskie targowisko będzie czynne od czwartku

reklama

Środa, 08 Kwiecień 2020

Zgodnie z sugestiami Wojewody Podkarpackiego, od czwartku 9 kwietnia br. czynne będzie dębickie targowisko „Mój Rynek”. Na targowisku sprzedawać będą mogli najemcy, którzy wcześniej mieli podpisane umowy z miastem oraz inni sprzedający pod warunkiem dostępności wolnych stanowisk. W celu zapewnienia bezpieczeństwa na targowisku wyznaczone zostały stanowiska, a cały obszar został zdezynfekowany.

Targowisko będzie czynne w czwartek i piątek w godz. 7:00-15:00 oraz w sobotę od godz. 7:00 do godz. 13:00. Wejście będzie czynne tylko od strony ulicy Kraszewskiego. Na targowisko wpuszczana będzie ograniczona liczba klientów. Sprzedaż odbywała się będzie zgodnie z rygorystycznymi przepisami i zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Osoby korzystające z targowiska powinny przestrzegać następujących zasad:

Zalecamy także dokonywania zakupów przy użyciu rękawiczek i maseczek. Pamiętajmy o unikaniu podawania rąk na powitanie, nie prowadźmy rozmów towarzyskich, zachowajmy dystans społeczny.

Jednocześnie zachęcamy do dokonywania zakupów bezpośrednio u sprzedawców. Ogłoszenia i informacje o osobach prowadzących tego rodzaju działalność (także z opcją dowozu pod wskazany adres), można znaleźć w zakładce „TARGOWISKA MIEJSKIE”.

O dalszych decyzjach będziemy informować w miarę rozwoju sytuacji w Polsce.

Archiwum newsów

Targowisko miejskie

Targowisko miejskie

Źródło: http://debica.pl/aktualnosci/2020/04/miejskie-targowisko-bedzie-czynne-od-czwartku