Karolina w FINALE You Can Dance! Głosujemy na dębiczankę!

Karolina Olszewska w finale You Can Dance – Nowa Generacja! Młoda tancerka z Dębicy zachwyca w nowym programie tanecznym i pnie się po zwycięstwo! W telewizyjnym show liczy się nie tylko talent, ale również SMS-y. Dębiczanka potrzebuje więc naszych głosów!

GŁOSUJMY NA KAROLINĘ!

Wystarczy wysłać SMS o treści 3 na numer 7350

Mama Karoliny, Magdalena Olszewska zachęca wszystkich do głosowania na zdolną tancerkę. -„To już naprawdę ostatnia prosta… WIELKI FINAL You Can Dance TVP ! Ciężko mi tak ciągle prosić o smsy, ale wiem, że teraz los Karoli w programie jest tylko w Waszych rękach! W imieniu swoim i Karoli dziękuję za dotychczasowe wsparcie, które było ogromne i przerosło nasze oczekiwania. Jeśli możecie nas wesprzeć na tej ostatniej prostej, będziemy wdzięczni za każdy głos, bo teraz naprawdę KAŻDY GŁOS MA ZNACZENIE! – pisze w mediach społecznościowych.

Młodej dębiczance na Facebooku sukcesu gratuluje również SOUL DANCE Akademia Tańca, w której szlifuje swoje umiejętności: -„To historyczny moment – pierwsza edycja programu i pierwsi Finaliści, a wśród nich Karolina Olszewska – dębiczanka, tancerka naszej Szkoły. Magia jaką roztaczasz na scenie jest nie do podrobienia Kochamy Wspieramy  GŁOSUJEMY .