Mistrzyni z wizytą u burmistrza

14 grudnia 2021

Ikonka głośnika

Loading…

Karolina Olszewka zwyciężczyni pierwszej edycji „You Can Dance – Nowa Generacja” wraz ze swoim tatą odwiedziła władze miasta. Była to okazja, aby ponownie pogratulować zdolnej dębiczance i podziękować za wspaniałą promocję miasta na arenie ogólnopolskiej.

Mistrzyni z wizytą u burmistrza

Mistrzyni z wizytą u burmistrza

Mistrzyni z wizytą u burmistrza

Karolina obecnie nadrabia szkolne zaległości, leczy kontuzję i odpoczywa po występach w telewizyjnym programie. W czasie spotkania z Mariuszem Szewczykiem, burmistrzem Dębicy i jego zastępcą Maciejem Małozięciem tancerka Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance dzieliła się swoimi wrażeniami z występów, ale także planami na przyszłość, które związane są z tańcem. Nie zabrakło także podziękowań za wsparcie. – Ono bardzo mi pomogło przetrwać w tym programie i to była wspaniała świadomość, że tak wiele osób mi kibicuje i jest ze mną – mówiła mistrzyni.

Burmistrzowie z kolei podkreślali jak wiele Karolina Olszewska zrobiła dla pozytywnego wizerunku Dębicy i wręczyli jej kwiaty oraz obraz baletnicy wykonany w technice akrylowej. – Chcieliśmy podziękować Karolince, bo to co zrobiła, ten jej wielki sukces, to także niewątpliwie wielka promocja Dębicy. Karolinka poprzez swój talent i ciężką pracę potrafiła zjednoczyć mieszkańców naszego miasta, którzy jej kibicowali, za co również serdecznie dziękujemy i Karolince i dębiczanom – powiedział Maciej Małozięć.

Z kolei Mariusz Szewczyk zadeklarował, że jeśli tylko rodzice złożą dokumenty stypendialne dla uzdolnionej artystki, w przyszłym roku chciałby aby ponownie znalazła się ona w gronie stypendystów burmistrza.

Burmistrzowie z Karoliną i jej tatą rozmawiali także o planowanym w przyszłym roku przedsięwzięciu tanecznym. Ma w nim wystąpić Karolina Olszewska z Tymkiem Sobczykiem, programowym partnerem tanecznym dębiczanki.

Karolina Olszewska – zwyciężczyni pierwszej edycji „You Can Dance – Nowa Generacja”

Maciej Małozięć – zastępca burmistrza Dębicy

Źródło: https://debica.pl/mistrzyni-z-wizyta-u-burmistrza/