Dębiczanka Karolina Olszewska wystąpi w „You Can Dance – Nowa Generacja”!

Dębiczanka Karolina Olszewska wystąpi w nowym tanecznym programie pod tytułem „You Can Dance – Nowa Generacja”. Premiera w najbliższy piątek, 10 września, o godz. 20.00 w TVP2. Młoda tancerka Szkoły Tańca i Ruchu SOUL DANCE zaprezentuje swoje umiejętności w drugim odcinku.

„Kochani! Serdecznie Zapraszamy do oglądania Nowego Tanecznego Programu You Can Dance Nowa Generacja. W każdy piątek godz. 20.00 TVP 2. PIERWSZY ODCINEK już 10 WRZEŚNIA! Już możemy się pochwalić, że w drugim odcinku wystąpi nasza tancerka- dębiczanka Karolina Olszewska. Trzymajcie Kciuki za Karolkę! Jak potoczy się jej telewizyjna przygoda z You Can Dance? Oglądajcie Wspierajcie Dziękujemy i Zapraszamy przed Telewizory” – czytamy na profilu SOUL DANCE Akademia Tańca.

Uczestnicy pierwszej edycji programu „You can dance – nowa generacja” walczyć będą o nagrodę finansową w wysokości 100 tys. zł. W programie biorą udział tancerze w wieku od 8 do 13 lat. Oceniać ich będzie jury w składzie – choreograf Agustin Egurrola, uczestniczka dziewiątej edycji „You Can Dance – po prostu tańcz” Klaudia Antos, oraz tancerz baletowy Michał Kostrzewski. Na ekranie zobaczymy również Idę Nowakowską, oraz Roksanę Węgiel.