Już w niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy zagra 26 Finał w Dębicy!

Gorące przygotowania do 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W najbliższą niedzielę, 14 stycznia BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! Aukcje, licytacje, imprezy i atrakcje. W tym roku gramy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Warto włączyć się do akcji i pomóc maluszkom. Czerwone serca WOŚP już czekają!

Na imprezę tradycyjnie zaprasza Sztab „Kwiatek”, który działa przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Dębicy, Urzędu Miejskiego w Dębicy, Miejskiego Ośrodka Kultury, MOSIR-u, Urzędów Gmin Powiatu Dębickiego a także Automobilklubu „Stomil”.

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to moc wydarzeń w całym powiecie. Będzie głośno na IV dębickiej Motoorkiestrze, sportowo na hali i lodowisku MOSIR oraz muzycznie na rynku w Dębicy. W Galerii Dębickiej Akademia Małego Strażaka uszyje „poduchy na miarę WOŚP”. To nie wszystko. Do akcji włączyło się wiele firm, klubów i instytucji. Gmina Dębica zaprasza na imprezy do: Zawady, Braciejowej, Pustyni, Pustkowa Osiedla oraz Podgrodzia. Tam także będzie się działo! Nie zawiodły również gminy: Żyraków, Czarna, Brzostek i Jodłowa a także Gmina Pilzno, które przygotowały mnóstwo atrakcji.