Jutro ostatnie w tym roku Warsztaty Skateboardingu!

skatepark_warsztaty_plakat.cdr

Już w czwartek “Warsztaty Skateboardingu dla dzieci i młodzieży na Skateparku w Pustkowie-Osiedlu”! To niepowtarzalna okazja, aby poznać tajniki jazdy na hulajnogach pod okiem doświadczonych instruktorów. Zajęcia 31 sierpnia w godzinach 12:00 – 13:00.

Skateboarding to nie tylko sport, ale również styl życia, który zachwyca swoją kreatywnością i wyzwaniem. Dlatego też, Gmina Dębica postanowiła wesprzeć działania promujące zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży. Projekt “Wspieranie działań promujących styl życia wolny od alkoholu, w tym także działań profilaktycznych o charakterze sportowym i kulturalnym kierowanych do dzieci i młodzieży w ramach organizacji czasu wolnego na terenie sołectwa” ma na celu rozwijanie pasji i zainteresowań najmłodszych oraz zapewnienie im atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu.

Warsztaty skateboardingu odbędą się na nowoczesnym Skateparku w Pustkowie-Osiedlu, który stanowi prawdziwe centrum sportowych wyzwań i przygody. To doskonała okazja, aby spróbować swoich sił na hulajnodze. Tym razem prowadzącym zajęcia będzie Szymon Pokrywka, złoty medalista Mistrzostw Polski w wyczynowej jeździe na hulajnodze, które odbyły się 15 lipca w Warszawie. Warsztaty będą całkowicie bezpłatne.

 

źródło: gosir.gminadebica.pl