Już jutro warsztaty Skateboardingu dla dzieci i młodzieży w Pustkowie-Osiedlu

Już jutro niezwykłe wydarzenie sportowe – “Warsztaty Skateboardingu dla dzieci i młodzieży na Skateparku w Pustkowie-Osiedlu”! To niepowtarzalna okazja, aby poznać tajniki jazdy na hulajnogach pod okiem doświadczonych instruktorów. Kolejne warsztaty odbędą się w najbliższy czwartek 10 sierpnia w godzinach 12:00 – 13:00.

Skateboarding to nie tylko sport, ale również styl życia, który zachwyca swoją kreatywnością i wyzwaniem. Dlatego też, Gmina Dębica postanowiła wesprzeć działania promujące zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży. Projekt “Wspieranie działań promujących styl życia wolny od alkoholu, w tym także działań profilaktycznych o charakterze sportowym i kulturalnym kierowanych do dzieci i młodzieży w ramach organizacji czasu wolnego na terenie sołectwa” ma na celu rozwijanie pasji i zainteresowań najmłodszych oraz zapewnienie im atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu.

Warsztaty skateboardingu odbędą się na nowoczesnym Skateparku w Pustkowie-Osiedlu, który stanowi prawdziwe centrum sportowych wyzwań i przygody. To doskonała okazja, aby spróbować swoich sił na hulajnodze. Tym razem prowadzącym zajęcia będzie Szymon Pokrywka, brązowy medalista Mistrzostw Polski. Warsztaty będą całkowicie bezpłatne. Nie przegap tej okazji i dołącz do nas już teraz! Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na zajęcia pełne ekscytujących przeżyć i sportowych wyzwań.

źródło: gosir.gminadebica.pl