Znamy wyniki konkursu na dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy. Zwycięzcą został znany społecznik i animator kultury Jan Borek. Jak mówi burmistrz Mariusz Szewczyk, który już podpisał nominację, członkowie komisji oceniającej podjęli swoją decyzję jednogłośnie.
Jan Borek w latach dziewięćdziesiątych pełnił funkcję dyrektora naczelnego tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego. Natomiast od 2006 do 2010 roku stał na czele Rady Miasta Dębica. Nowo wybrany dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury rozpocznie swoje urzędowanie od 1 maja.






