[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica Jan Borek przechodzi na emeryturę. Obowiązki dyrektora przejmie Dawid Pikor

Jan Borek przechodzi na emeryturę. Obowiązki dyrektora przejmie Dawid Pikor

[adrotate group="5"]

Dawid Pikor, dotychczasowy kierownik dębickiego Domu Kultury Mors będzie pełnił obowiązki dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. Nowe stanowisko obejmie od 23 lipca. Zasiądzie w fotelu Jana Borka, który dzień wcześniej, 22 lipca przechodzi na emeryturę.

Jak Borek podkreśla, że żegna się z Miejskim Ośrodkiem Kultury, ale nie z samą kulturą.

 

Przed nowym szefem dębickiego MOK-u ważne zadanie. Po trudnym dla kultury i rozrywki czasie powoli wszystko wraca do normy. Po poluzowaniu obostrzeń wznawiane są wszelkie wydarzenia i imprezy, na które z pewnością czekają wszyscy mieszkańcy.

[adrotate group="10"]