Dziecięca Akademia Piłkarska wróciła z Zakopanego ze złotym medalem!

Foto: budzyk.com

Dziecięca Akademia Piłkarska wróciła z Zakopanego ze złotym medalem! Rocznik 2010 dębickiej drużyny rozgromił konkurencję i wygrał Międzynarodowe Turnieje Api Cup Zakopane. Nasi zawodnicy stanęli na najwyższym stopniu podium! GRATULACJE MKS DAP Dębica!

O wielkim sukcesie naszej drużyny poinformował portal Międzynarodowe Turnieje Api Cup Zakopane:

„Podopieczni trenera Tadeusz Stolarski grali najrówniej i w nagrodę wyjechali z Zakopanego z Pucharem  i złotymi medalami  Nieznacznie za ,,pomarańczowymi” udział w zawodach zakończyli nasi starzy bywalcy z FC WROCŁAW Academy   (czerwoni), a na podium wdrapali się również debiutanci Pogoń Grodzisk Mazowiecki  Dawno nie mieliśmy sytuacji w zawodach Api Cup żeby, aż 4 zespoły z miejsc 2,3,4,5 miały jednakową ilość zdobytych punktów. O poszczególnych miejscach w tabeli musiała zadecydować tzw. mała tabela” – czytamy w mediach społecznościowych.

Ale to nie koniec sukcesów dębickiej Dziecięcej Akademii Piłkarskiej!

„Co tam się działo! W sobotę zawodnicy Żaków DAP 2012 wspólnie z Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza stworzyli piękne piłkarskie widowisko podczas rywalizacji w „Turnieju Holenderskim”  Dla wszystkich ciekawych turniej holenderski to rodzaj rywalizacji, która polega na wyborze najbardziej wartościowego zawodnika, dającego najwięcej wartości. Turniej polega na rozegraniu określonej ilości gier przez każdego zawodnika. Każda gra to nowy skład drużyny. Każdy zawodnik grający w meczu otrzymuje określoną ilość punktów:

Zwycięstwo: 10 pkt, porażka 0 pkt, remis 5 pkt, każda strzelona przez zespół bramka: 1 pkt. Tyle teorii  Mnóstwo bramek, ciekawe cieszynki, uśmiech i świetna zabawa, a na koniec bardzo udanej rywalizacji nagroda dla każdego uczestnika

Gratulacje dla wyróżnionych nagrodą MVP

  • Kategoria starsza: 1. Szymon Kajmowicz, 2. Dawid Szpotan, 3. Filip Kliś
  • Kategoria młodsza: 1. Bartłomiej Trela 2. Laura Łętek, 3. Julian Łuszcz

Dziękujemy kolegom z Niecieczy za wspólna grę ” – pochwalił się w sieci MKS DAP Dębica.