[adrotate group="5"]
Przedsiębiorcy i mieszkańcy Dębicy spotkali się w Domu Rzemiosła na drugim otwartym forum z serii spotkań Dębica – Nasza Mała Ojczyzna. Obecni nie kryli rozczarowania, że na zebraniu nie pojawił się nikt z władz miasta i powiatu.
[adrotate group="10"]






