[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica Jest wyrok ws. gwałtu zbiorowego

Jest wyrok ws. gwałtu zbiorowego

[adrotate group="5"]

Trzech mieszkańców Dębicy pójdzie za kratki za zbiorowy gwałt.  Sąd Okręgowy w Rzeszowie skazał 20-letniego Dawida W. i 54-letniego Jana K. na 3 lata i 9 miesięcy więzienia. Trzeci z mężczyzn, 23-letni Piotr F., pójdzie siedzieć na 3 lata i 3 miesiące.

[adrotate group="10"]