Czy dębiczanki są piękne? Kobiety świętowały Dzień Urody

W dębickim Hotelu Lord ponad 300 kobiet świętowało Dzień Urody! Darmowe zaproszenia można było odbierać przez kilka ubiegłych tygodni. Sto pierwszych uczestniczek już na wejściu otrzymało czerwoną różę od jednej z firm prezentujących swoje usługi. Takich przedsiębiorców było więcej. Makijaż, skóra, fryzura czy sport – porady na te i inne tematy gwarantowali specjaliści.

W wydarzeniu brali również udział panowie. Choć w zdecydowanej mniejszości, dzielnie towarzyszyli swoim partnerkom podczas wykładów i konsultacji.

Podczas gdy na głównej sali odbywały się pokazy, w innej części hotelu trwała metamorfoza trzech ochotniczek. Paniom wykonano profesjonalny makijaż, ułożono fryzurę i dobrano stylizację do ich urody.

Uczestniczki wyjaśniają, że do przyjścia skłoniła je przede wszystkim chęć zadbania o własne piękno.

Wiele mówiono o zdrowiu, ale także o tym, co współczesna kobieta powinna zrobić, aby uznano ją za elegancką. Profesjonalna stylistka wyjaśnia, że sekretnym składnikiem wcale nie jest wrodzone piękno, ale pewność siebie. Udzieliła porad wszystkim, którzy chcieli odkryć swój własny styl.

Oprócz wykładów na temat zdrowia i urody przeprowadzonych przez specjalistów, każda kobieta mogła skorzystać z darmowych konsultacji. Jak co roku pojawiły się pytania o skórę, kosmetyki oraz aktywność fizyczną. Organizatorzy zdecydowali się poszerzyć ofertę badań medycznych. Uczestniczki mogły sprawdzić wzrok, słuch, ciśnienie, skład masy ciała czy skorzystać z porad fizjoterapeuty.

Punktem kulminacyjnym wieczoru była prezentacja efektów metamorfozy trzech kobiet.

„Zdrowie i Piękno” to wydarzenie cykliczne, które zadebiutowało w 2018 roku. Organizatorka zamierza podtrzymywać tradycję i zaskakiwać dębiczanki nowościami.

Wszystkie uczestniczki wzięły udział w loterii. Można było wygrać bon do kawiarni, kosmetyki czy vouchery na zabiegi kosmetyczne.