Piękno tkwi w Tobie – I Dni Urody w Dębicy

reklama

Z roku na rok coraz bardziej przywiązujemy wagę do tego jak się prezentujemy. Wygląd to nasza wizytówka. Dlatego nikogo nie zdziwił fakt, iż świętowany pierwszy raz w naszym mieście Dzień Urody cieszył się tak dużym zainteresowaniem. W piątkowe popołudnie mieszkańcy Dębicy, nie tylko przedstawicielki płci pięknej, tłumnie zgromadzili się przed wejściem do hotelu Lord. To tam odbywała się wydarzenie.

Wydarzenie zainaugurowała dr farmacji Lucyna Samborska, inicjatorka i główny organizator. W wykładzie pt. „ Moja recepta na młodość i urodę” podzieliła się z uczestniczkami wiedzą głownie z zakresu medycyny i dermo kosmetyków. Stylistka i kreator wizerunku Sofi Socha podczas swojego wystąpienia zdradziła sztuczki modowe, dzięki którym na każdym stanowisku można wyglądać profesjonalnie i przede wszystkim na czasie.

Uroda, jak wielokrotnie podkreślano tego wieczoru, to nie tylko makijaż i nienaganny strój. To również konsekwencja zdrowego stylu życia.  Dlatego na wydarzenie zaproszono również m.in.  fizjoterapeutkę uroginekologiczną, podologa, dietetyków czy instruktorki zumby. Na miejscu można było również zbadać swój wzrok i sprawdzić w jakiej kondycji jest nasze serce.

Patrząc  z perspektywy czasu, obowiązujące kanony urody zmieniają się jak w kalejdoskopie. Każdy z nas ma w sobie osobliwy rodzaj piękna i zdaniem wielu zaproszonych na wydarzenie specjalistów, należy podchodzić do niego indywidualnie.