Chcesz być piękna? Zgłoś się i świętuj Dzień Urody

Wciąż można zapisywać się na Dzień Urody! Coroczne święto kobiet powróci do Dębicy 9 września. „Zdrowie i piękno” to wydarzenie skupiające się na odpowiedniej pielęgnacji i dbaniu o samą siebie. Zaplanowane są prelekcje oraz profesjonalne konsultacje, które pozwolą lepiej zrozumieć własne ciało. Jak mówi organizatorka, często nie wiemy, co jest dobre dla naszej indywidualnej urody.

Konsultacje to nie wszystko. W tym roku na uczestniczki czeka wiele niespodzianek – w tym nagrody oraz vouchery. Chętne osoby będą mogły przebadać jakość swojej skóry i dowiedzieć się, co zrobić, aby lepiej o nią dbać. Nie zabraknie również porad dla osób noszących okulary lub chcących sprawdzić swój słuch. Gwiazda programu to metamorfoza trzech pań.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00. Aby wziąć w nim udziały, należy się zarejestrować. Wystarczy wysłać SMS z imieniem i nazwiskiem pod numer 570 213 248, poinformować organizatorów na facebooku lub odebrać zaproszenie z Apteki Melisa w Dębicy. „Zdrowie i piękno” odbędzie się w dębickim Hotelu Lord. Wstęp jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona.