Zapisz się już dziś! Po Dniu Urody pora na Drogę do pewności siebie

reklama

Pierwsze świętowanie Międzynarodowego Dnia Urody w Dębicy było sukcesem i spotkało się z  wielkim zainteresowaniem. Okazuje się, że już niedługo, fani dbania o siebie będą mieć okazję ponownie poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zdrowia, urody i rozwoju osobistego.

Wydarzenie zatytułowane „Droga do pewności siebie” odbędzie się już 12 października w Hotelu GOLD na ul. Sportowej. W programie wykłady wizażystki, stylistki, psychologa, specjalistki z dziedziny medycyny estetycznej. Pomysłodawca i organizatorka spotkania dr Lucyna Samborska w wykładzie „Czy można przekuć porażkę w sukces” poradzi jak w inny sposób podejść do niepowodzeń. W trakcie imprezy uczestnicy będą mogli zasięgnąć porad ekspertów z branży urodowej. I tym razem nie zabraknie loterii z cennymi nagrodami.

Udział w evencie jest bezpłatny. Wystarczy wysłać SMS podając w treści „Imię i nazwisko” na nr. telefonu 883-435-414 lub poprzez wiadomość na Facebooku. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na dedykowanym mu funpage’u „Droga do pewności siebie w Dębicy”.