Ani młodzieżowa, ani dziecięca – póki co nie powstanie nowa rada w Dębicy. Spór wśród radnych miejskich trwa. Efekt? Nie będzie wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej. Tak właśnie zadecydowali sesji radni miejscy na ostatniej.
Temat powstania Młodzieżowej Rady w Dębicy głośno dyskutowany był podczas sesji nadzwyczajnych w maju tego roku. Jak widać, mimo upływu czasu nadal wzbudza emocje wśród radnych. Sami zainteresowani czyli uczniowie szkół podstawowych, nie zabrali jeszcze głosu w sprawie.





