[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica Co z tą Młodzieżową Radą Miasta Dębica? Ani młodzieżowa, ani dziecięca –...

Co z tą Młodzieżową Radą Miasta Dębica? Ani młodzieżowa, ani dziecięca – póki co nie powstanie

[adrotate group="5"]

Ani młodzieżowa, ani dziecięca – póki co nie powstanie nowa rada w Dębicy. Spór wśród radnych miejskich trwa. Efekt? Nie będzie wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej. Tak właśnie zadecydowali sesji radni miejscy na ostatniej.

Temat powstania Młodzieżowej Rady w Dębicy głośno dyskutowany był podczas sesji nadzwyczajnych w maju tego roku. Jak widać, mimo upływu czasu nadal wzbudza emocje wśród radnych. Sami zainteresowani czyli uczniowie szkół podstawowych, nie  zabrali jeszcze głosu w sprawie.

[adrotate group="10"]