Zmiany w funkcjonowaniu PSZOK

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego oraz w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa informujemy, że w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych ograniczono kontakt z klientami do niezbędnego minimum, a także wprowadzono zmiany w funkcjonowaniu placówki.

Mianowicie od dnia 23 marca do końca miesiąca marca 2020 roku, PSZOK w Łękach Dolnych będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7-15. W sobotę punkt będzie nieczynny.

Odbiór wielkogabarytów będzie możliwy tylko i wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu (tel. 14 672 50 11).

Jednocześnie prosi się Mieszkańców o ograniczenie dowozu odpadów, ponieważ z uwagi na trwającą sytuację dalszy odbiór i utylizacja odpadów jest utrudniona.

Raz jeszcze zwracamy się do Mieszkańców z terenu naszej gminy, którzy wrócili z zagranicy oraz tych, którzy mieli z takimi osobami kontrakt o ścisłe stosowanie się do zasad kwarantanny i nie odwiedzanie PSZOK-u.

Przepraszamy za utrudnienia i niedogodności, jednak w obecnej sytuacji należy podjąć odpowiedzialne kroki, by zadbać o bezpieczeństwo zarówno Mieszkańców jak i pracowników punktu.

 

Źródło: http://pilzno.um.gov.pl/wydarzenia/zmiany-w-funkcjonowaniu-pszok