Zapisy na wyjazd „Sanktuaria Europy”

reklama

Klub Seniorów w Brzeźnicy zaprasza na wyjazd zorganizowany "Sanktuaria Europy", który odbędzie się w dniach 21IV-3V 2020 r.

Koszt 13-dniowej wycieczki: 1090 zł + 560 €

Zapisy: Marta Wicher kom.783 298 876

PROGRAM:

1 Dzień:

wyjazd o godzinie 01:00. Przejazd do Austrii. Zwiedzenie sanktuarium w Mariazell. Następnie przejazd do Marktl am Inn, miejsca narodzin Papieża Benedykta XVI. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

2 Dzień:

Wczesne śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Nawiedzenie sanktuarium w Altötting, które jest sercem Bawarii i jednym z serc Europy. Przejazd malownicza trasą Alpejską przez Szwajcarię do Włoch. Na trasie panorama Como. Przejazd do hotelu w okolicach Turynu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

3 Dzień:

Wczesne śniadanie i przejazd na La Salette, nawiedzenie sanktuarium. Następnie przejazd w okolice Barcelony. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

4 Dzień:

 Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Barcelony- krótkie zwiedzanie stolicy Katalonii, w której tworzył swe dzieła niepowtarzalny artysta – Gaudi i zwiedzanie: Pomnik Kolumba, Ramble, Dzielnica Gotycka z Katedra św. Eulalii, Pałac Królewski. Następnie przejazd do Montserrat, miejsca gdzie czczona jest niewielka figurka Madonny, nazwana La Morenta. Przejazd do Saragossy nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Pilar. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i obiadokolacja. Nocleg

5 Dzień:

Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do Toledo. Spacer po Starym Mieście wokół najpiękniejszych zabytków: Biała Synagoga z 1108 r. późnogotycki Klasztor Franciszkanów, Sw. Jana od Królów, zwiedzanie gotyckiej katedry -najważniejszej świątyni hiszpańskiego Kościoła i miejsca spoczynku większości królów Kastylii. Kościół Santo Tome – ze słynnym obrazem El Greca- Pogrzeb Hrabiego Orgaza. Przejazd do hotelu w okolicach Fatimy. Zakwaterowane. Obiadokolacja, Nocleg.

6 Dzień:

Śniadanie. Całodzienny pobyt w Fatimie. Zwiedzanie sanktuarium, droga krzyżowa, wioska w której urodziła się 3ka dzieci. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

7 Dzień: Śniadanie. Całodzienny pobyt w Fatimie. Zwiedzanie bazyliki, czas wolny na modlitwę w Kaplicy Objawień ze słynną figurką Fatimskiej Madonny (w koronie znajduje się kula podarowana przez Ojca Świętego Jana Pawła II), Obiadokolacja, udział w procesji i nocleg.

8 Dzień:

 Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Porto. Krótkie zwiedzanie miasta. Następnie przejazd do Santiago de Compostela. Nawiedzenie bazyliki z relikwiami św. Jakuba Apostoła. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

9 Dzień:

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Leon -Katedra Santa Maria de la Regla. Nastepnie przejazd do Lourdes. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

10 Dzień:

Śniadanie. Zwiedzanie sanktuarium Lourdes- Grota Massabielska, Bazyliki (Górna, Różańcowa, Piusa X), zwiedzanie miejsc związanych z życiem Św. Bemadetty. Czas wolny na indywidualna modlitwie. Obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornej procesji z lampionami. Nocleg

11 Dzień: Wczesne śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Avignon. Zwiedzanie miasta, które zasłynęło. jako Stolica Papieska w XVI w. Krótki spacer: Pałac Papieski, Pont Saint- Benézet. Przejazd do hotelu w okolicy San Remo na terytorium Włoch. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

12 Dzień:

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do San Remo najsłynniejszego kurortu nad Morzem Liguryjskim, znanego z festiwali, kasyna gry i targów kwiatowych. Spacer po Corso dell'Imperatrice z egzotycznymi palmami i zwiedzanie La Pigna – malowniczego średniowiecznego starego miasta. Następnie przejazd do hotelu w regionie Veneto. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

13 Dzień:

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w kierunku Polski. Po drodze przejazd do miejscowości Ossiach – zwiedzenie klasztoru miejsca pobytu króla Bolesława Śmiałego i jego grób. Powrót do Szczepanowa w późnych godzinach nocnych.

CENA: 1 090 PLN + 560 €

CENA ZAWIERA: Przejazd komfortowym autokarem (WC, DVD, Caffe- Bar, Klimatyzacja), 12 noclegów w hotelach " w pokojach 2-3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym), Wyżywienie wg programu: 12 śniadań i 12 obiadokolacji, Opiekę pilota – przewodnika, Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, Ubezpieczenie NW/KL

 

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/zapisy-na-wyjazd-sanktuaria-europy-1373.html